Videoprojekce v obřadních síních

Naše pohřební služba zajišťuje výrobu smutečních videí. Jedná se o doplňkovou službu, kdy je během smutečního obřadu v obřadních síních promítána série fotografií či video sekvencí, které mapují život zesnulého.

Pozn.: tato služba je nyní nově dostupná i v kostelích a kaplích.

Tato smuteční videa jsou promítána na projekčních panelech, které jsou umístěny vedle katafalku s rakví.

Služba “smuteční videa” zahrnuje zpracování cca 20 ks fotografií a jejich následnou produkci v obřadních síních. Fotografie lze dodat v klasické papírové podobě, nebo na CD či flashdisku (datová média budou vrácena objednavateli pohřbu před zahájením obřadu).

Služba zahrnuje scanování fotografií a jejich následnou úpravu. Zejména se jedná o tyto úkony: úprava histogramu, vyvážení barev, doostření, odstranění prachu a škrábanců a drobné úpravy, tak aby bylo dosaženo max. možné kvality každé dodané fotografie. Dále jsou fotografie upraveny (ořez, změna velikosti) tak, aby bylo možné je zobrazovat v HD rozlišení.

Ideální fotografie jsou ty, které byly foceny “na šířku”. Ty již není nutné příliš upravovat. Naopak ty, které jsou foceny “na výšku” je nutné ořezat tak, aby byly zobrazeny na celou šíři projekční obrazovky. Tato úprava však znamená, že dochází ke ztrátě části obrazu, typicky spodní část fotografie.

Pokud tato úprava není aplikována, je fotografie zobrazena celá, ale po stranách na monitorech jsou černá místa. Fotografie se tak stává méně zřetelnou pro účastníky pohřbu, kteří sedí v zadních řadách obřadní síně.

Ukázka použití výřezu fotografií:

Výroba smutečního videa, které je přehráváno při smutečním obřadu

Obřadní síně libereckého krematoria umožňují na LED panelech přehrávání smutečních videí. Pro naše zákazníky nabízíme výrobu smutečního videa za symbolickou 1,- Kč. Služba zahrnuje scanovaní fotografií, úpravy a ořezy, sestavení a následnou výrobu videa. Video dodáme přímo do krematoria, kde proběhne před obřadem zkouška, tak aby bylo garantováno 100% kvalita.

Kontakty

Provozovna Liberec
Valdštejnská 283/13, Liberec 2
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 485 101 112
Tel.: 485 109 381
Mobil: 606 646 760
E-mail: info@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz
Provozovna Jablonec nad Nisou
U Zeleného Stromu 191/1, Jablonec n. Nisou
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 481 320 222
Mobil: 725 492 742
E-mail: jbc@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz

Jsme na sociálních sítích


Platební metody