Jak sjednat pohřeb?

Sjednání pohřbu na našich provozovnách

Pokud se rozhodnete sjednat pohřeb na našich provozovnách, jsme Vám k dispozici každý pracovní den v době od 8:00 do 15:30 na naší adrese Valdštejnská 283/13, Liberec 2 (kontakty). Nebo v Jablonci nad Nisou v ulici U Zeleného stromu 191/1 a a to od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:30. Na místě s Vámi sepíšeme objednávku, na počkání Vám zhotovíme parte a domluvíme vše potřebné dle Vašich instrukcí.

Zajišťujeme komplexní servis. Můžeme objednat nejen pohřbení, ale i převoz a úpravu těla zesnulého, různé druhy rakví, návrh a tisk parte, květinové dary, hudební doprovod, řečníka, pohřební hostinu, dopravu pozůstalých apod.

K objednání pohřbu vezmeme s sebou:

  • občanský průkaz zesnulé osoby (je-li k dispozici)
  • občanský průkaz nebo pas objednavatele pohřbu
  • oblečení pro zesnulého k uložení do rakve (prádlo a vrchní oblečení)
  • fotografii zesnulé(ho), chceme-li ji použít např. na parte

Rada: Prostřednictvím naší pohřební služby je možné objednat také různé náboženské úkony, duchovního, sakrálni prostor s hudbou apod.

 

Sjednání pohřbu u Vás doma, či na Vámi vybraném místě

Jsme si vědomi faktu, že v těžké životní situaci může být prostředí pohřební služby stresující. Proto Vám nabízíme možnost sjednání pohřbu u Vás doma, či v prostředí, které si sami určíte. Naše pohřební služba je vybavena i pro tyto situace, tzn., že na jakémkoli místě s Vámi sepsat objednávku a plnohodnotně sjednat zajištění smutečního obřadu, či pohřbu. Smuteční oznámení Vám následně přivezou naši pracovnící až domů. Tato služba je poskytována zdarma!

 

Sjednání pohřbu telefonicky

Pohřeb je možné sjednat i po telefonu. Stačí zavolat bezplatnou telefonní linku 800 110 211 a s našimi pracovníky domluvíte vše potřebné. V tomto případě je nutné si připravit tyto základní informace:

  • jméno zesnulé/ho
  • datum narození a úmrtí
  • místo úmrtí
  • bydliště zesnulého
  • jméno, bydliště a kontakt na objednavatele pohřbu

Po tomto telefonátu naši pracovníci zpracují objednávku dle dohodnutých instrukcí, připraví parte a poté Vás navštívíme u Vás doma, či na místě dle Vašeho výběru a předáme Vám všechny potřebné dokumenty.

 

Sjednání pohřbu přes internet

Tato varianta umožňuje zajistit pohřeb bez nutnosti návštěvy provozovny pohřební služby.
Jak to funguje?
Na stránce Online objednávka vyberete jaký typ pohřbu chcete zařídit. Na výběr jsou 2 možnosti. Pohřeb se smutečním obřadem, nebo pohřeb bez provedení smutečního obřadu. Po zvolení jedné z možností se vyplňují nezbytné identifikační údaje. V případě objednávky Pohřbu se smutečním obřadem se zároveň vybírá obřadní síň, rakev a podklady pro smuteční parte (obrázek a verš).
Jakmile je objednávka odeslána, do 60 minut je zpracována naším systémem. Následně naši pracovníci odešlou zpět vypraviteli pohřbu Příkazní smlouvu, kde jsou detailně rozepsány všechny úkony a materiál. Smlouva obsahuje již konečnou částku za pohřeb. Jakmile vypravitel pohřbu potvrdí, že smlouvu akceptuje, zasíláme podklady pro sestavení smutečního oznámení (parte). V případě varianty Pohřbu s obřadem zasílám i odkaz na náš katalog smuteční hudby, ze které je možno vytvořit playlist, který bude přehrán při obřadu. Pokud je zájem o výrobu pohřební kytice, zasíláme odkaz na katalog kytic a věnců. Detaily se řeší buď elektronicky, nebo telefonicky. Záleží na přání vypravitele. Parte je doručeno elektronicky ve formátu pdf, nebo je vypraviteli pohřbu dovezeno vytištěné domů nebo do zaměstnání (platí pro město Liberec a Jablonec nad Nisou).

Kontakty

Provozovna Liberec
Valdštejnská 283/13, Liberec 2
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 485 101 112
Tel.: 485 109 381
Mobil: 606 646 760
E-mail: info@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz
Provozovna Jablonec nad Nisou
U Zeleného Stromu 191/1, Jablonec n. Nisou
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 481 320 222
Mobil: 725 492 742
E-mail: jbc@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz

Jsme na sociálních sítích


Platební metody