Smuteční oznámení – parte

Na našich provozovnách v Liberci a Jablonci nad Nisou Vám zajistíme tisk smutečního oznámení na počkání.

V nabídce máme klasické černobílé smuteční motivy, ale i moderní podtisky, kde smuteční symboly jsou zdobeny stříbrným nebo zlatým tiskem. Samozřejmostí jsou také barevné podtisky, převážně s přírodními motivy.

Na výběr máme z několika desítek smutečních veršů. Samozřejmostí je vložení fotografie zesnulé/ho do smutečního oznámení.

Zároveň nabízíme možnost si  podklady na parte připravit v klidu domova. Jako jediní vycházíme vstříc klientům, kteří chtějí či potřebují zkonzultovat vzhled a obsah se širší rodinou.

Aplikaci na tvorbu parte najdete na adrese: http://pohrebniparte.cz/vytvoreni.php

Jedná se o jednoduchou aplikaci, která obsahuje celou řadu smutečních veršů, rámečků a smutečních symbolů (obrázků) k sestavení originálního smutečního oznámení. Každý vzor na parte lze libovolně kombinovat a doplňovat. Verše na parte, obrázky i fotografii zesnulého vkládáte zcela intuitivně.

Aplikace je určena primárně pro zákazníky naší pohřební služby, kteří si takto mohou v klidu domova promyslet co přesně chtějí na parte zveřejnit a v jaké formě. Protože jsme si vědomi, že aplikace má své limity, zde vytvořené smuteční oznámení bereme jako vzor a následně jej zákázníkům předěláme na profesionálním SW. Zde vytvořené parte proto doporučujeme si vzít sebou na naše provozovny v Liberci a nebo Jablonci nad Nisou.

Ukázky jednotlivých variant

Kontakty

Provozovna Liberec
Valdštejnská 283/13, Liberec 2
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 485 101 112
Tel.: 485 109 381
Mobil: 606 646 760
E-mail: info@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz
Provozovna Jablonec nad Nisou
U Zeleného Stromu 191/1, Jablonec n. Nisou
Nonstop: 800 110 211
Tel.: 481 320 222
Mobil: 725 492 742
E-mail: jbc@psbartonova.cz
www.psbartonova.cz

Jsme na sociálních sítích


Platební metody